ЗАПРОШУЄМО ДИЛЕРІВ, МЕБЛЯРІВ, АРХІТЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ ДО СПІВПРАЦІ

Наш досвід - ваш успіх!

На сьогоднішній день Компанія ТОВ «АГТ Плюс» має 7 філій з головним офісом у м. Києві та понад 5000 м2 виробничого простору. Ми на ринку з 2003 року і працюємо по всій Україні, постійно розширюючи свою діяльність та кількість партнерів. Якщо Ви дилер плитних матеріалів, дверей, підлогових покриттів; мебляр або меблева компанія; дизайнер або архітектор – ми пропонуємо Вам стати нашим партнером.

Товар, який продається

Зі своєї сторони, ми пропонуємо затребуваний товар та вигідні умови співпраці, зразки матеріалів і повний супровід маркетингової інформації та підтримку. Для нас важливо, щоб Ви відчували себе впевнено, отримуючи наші матеріали, то ж ми приділяємо велику увагу регулярним тренінгам та навчанню по роботі з ними. Більш того, прозорість процесів та роботи – це важлива частина стосунків, тому Ви матимете особистий кабінет на сайті, де зможете відслідковувати усю інформацію по замовленням та комунікувати з нами. Компанія «АГТ Плюс» завжди відкрита до співпраці та розширенню горизонтів. Якщо Ви зацікавленні у роботі з нами, заповніть форму нижче.

 

Надаємо зразки та іншу рекламну продукцію

Вам не потрібно розробляти самостійно рекламні взірці та стенди для успішного продажу товару, адже ми зацікавлені у Вашому зростанню та надаємо готові матеріали. Для отримання зразків можете звертатись до персонального менеджера, який закріплюється за кожним клієнтом.

 

КАЛЬКУЛЯТОР ФАСАДІВ

В фасадному калькуляторі MasterPlus Ви можете самостійно розрахувати замовлення на плити та послуги.
Даний калькулятор також підтримує розрахунок масовим введенням та за допомогою файлу project.

Доставка по всій Україні

Здійснюємо доставкою по усіх містах Новою Поштою та САТ (SAT), або ж Ви можете обрати самовивіз зі складу або доставку “до дверей”. При замовленні від 8000 грн доставка по м. Київ безкоштовна. Детальніше про умови доставки можете переглянути за посиланням

 

Залиште заявку вже зараз
Ми перетелефонуємо і відповімо на всі питання
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з угодою користувача