Про компанію

ТОВ «АГТ Плюс» — це власне виробництво якісних меблевих фасадів та дверей, а також великий асортимент підлогового покриття та стінових панелей для втілення унікальних дизайнерських рішень. Ваш комфорт - наша місія.
Багаторічний досвід
З 2003 року створюємо посмішки на обличчях наших Клієнтів, пропонуючи їм висококласні й трендові матеріали. Понад 6300 замовників насолоджуються співпрацею із нами.
Комплексний підхід
Ви можете замовити матеріали однієї текстури та кольору для створення єдиного стилю меблевих фасадів, стін, підлоги та дверей.
Сервіс
Кожен Клієнт - важлива персона, тому ви отримаєте персонального менеджера та безкоштовну доставку від 5000 гривень.
Чому обирають нас
ТОВ «АГТ Плюс» - це енергійна та успішна команда професіоналів, орієнтованих на постійне вдосконалення та пошук нових оригінальних ідей.
 • Єдиний СТИЛЬ

  Гра кольору та зонування простору можуть на 360 градусів змінити інтер’єр і саме це надихнуло нас на створення першого в Україні новаторського концепту «Єдиний СТИЛЬ». Ця концепція про поєднання кольорів та фактур з ідеальною точністю відтінків, які гармонують між собою. Тільки уявіть, як плінтус плавно переходить в обшиття дверної коробки, а меблеві фасади зливаються в унісон з міжкімнатними дверима! Тепер не потрібно підбирати схожі матеріали самостійно, адже у нас можна замовити все! Єдиний матеріал стане основою для меблів, дверей, обшивки стін, і навіть для підлоги. Тим паче, в асортименті завжди є все необхідне, адже ми знаємо, як важливо втілювати в життя унікальні ідеї.

 • Клієнт - завжди з великої літери

  Досконалість навіть у найдрібніших деталях – це важливий пункт нашої роботи. Фундаментом ідеології компанії є не тільки технологічність та висока якість роботи, але і уважність до Клієнтів. Найбільша цінність, яку ми сповідуємо – повага до Клієнтів, адже ми працюємо для них, а не навпаки. Саме тому для кожного працівника компанії (від директора, до монтажника) Клієнт — завжди з великої літери.

 • Рівень обслуговування

  Бездоганний сервіс – наше друге ім’я. На вас чекає високий рівень обслуговування та комплексний підхід у вирішенні будь-яких завдань. Кожен Клієнт «АГТ Плюс» має персонального менеджера, тому швидкість і досконалість роботи забезпечено. Це стосується кожного кроку роботи, в тому числі і доставки. Більшість Клієнтів зазначає, що наявність найновіших європейських трендів дуже важливий для них пункт, адже завдяки цьому вони можуть втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення. Ми регулярно відвідуємо міжнародні виставки та відслідковуємо найновіші модні ідеї та структури, щоб запропонувати їх вам.

 • Досягнення

  Компанія ТОВ «АГТ Плюс» була заснована у 2003 році. Ми піклуємося про те, щоб кожен Клієнт був задоволений якістю наших послуг. За цей час багато чого змінилося: влада, технології, тренди, але і ми не стоїмо на місці. «АГТ Плюс» постійно вдосконалюється та крокує в ногу із сучасністю, однак, єдине, що залишається незмінним – стабільність та якість роботи. Наша команда – це виключно професіонали, які започатковують тренди. Наразі, ми представляємо декілька відомих міжнародних брендів, таких як AGT –Туреччина, Alvic-Іспанія, та Skin – Італія. Окрім цього, ми займаємо активну громадську позицію і являємося членами Спілки Українських Підприємців. Понад 6300 українських компаній та приватних підприємців співпрацюють з нами, адже ми успішно виправдовуємо заявлену місію «Do with us», що означає «Роби з нами».  

 • Діяльність

  Компанія ТОВ «АГТ Плюс» не стоїть на місці і невтомно прогресує, розширюючи сферу своєї діяльності. Потрібно виготовити меблеві фасади з ефектом «під старовину» або ідеально облицювати матеріал глянцевою кромкою? Ми здатні навіть на більше!

 • Власне виробництво

  ТОВ «АГТ Плюс» — це понад 5,000 м2 виробничого простору на загальній території 20,000 м2. Багаторічний досвід та професіоналізм є фундаментом нашого потужного виробництва. Підприємство оснащене унікальним та сучасним високотехнологічним обладнанням, завдяки якому ми виробляємо безпрофільні інтегровані меблеві ручки, що користуються високим попитом серед наших Клієнтів. Відмінна якість та швидкість виробництва  - це про «АГТ Плюс».

 • Асортимент

  Стовідсоткова наявність продукції на складі - must have, адже ми знаємо, як це важливо для наших Клієнтів. На складі ви знайдете понад 300 різних кольорів і текстур для меблевих фасадів та дверей, дверних полотен та підлогового покриття: вінілового та ламінату. Окрім цього, ми регулярно оновлюємо всі колекції, щоб ви завжди могли замовити найтрендовіші матеріали.

ласкаво просимо
до нашого шоуруму
Керівництво
Максим Рогожин
Максим Рогожин
Директор
Вадим Харитонов
Вадим Харитонов
Комерційний директор