Конкурс для меблярів "Магічний дотик"

 

Запрошуємо Вас зануритись у світ креативу та мистецтва меблевого дизайну з конкурсом «Магічний дотик»! 🪄

Ми раді оголосити про старт нашого довгоочікуваного конкурсу від AGT PLUS для талановитих меблевиків.
Цей конкурс має на меті підтримку та популяризацію використання технологій F-touch та J-touch і меблів з крайкованою чвертю, а також
мистецтва меблевого дизайну та виробництва в Україні.
Умови участі:

1. Учасниками конкурсу можуть бути будь-які фізичні або юридичні особи, які займаються дизайном та виробництвом корпусних меблів.
2. Учасники повинні надіслати на пошту marketing@agtplus.ua фото реалізованих меблів з використанням технологій F-touch, J-touch і крайкованою чвертю, а також вказати таку інформацію:
  • ПІБ, номер телефону
  • назву компанії, місто
  • назву і артикул використаного декору

Прийом робіт триває з 08.05.2023 р. до 04.09.2023 р. включно.

3. Учасники повинні представити власний проєкт будь-яких корпусних меблів (кухня, гардероб, корпусні меблі для дітей, тумба, шафа, стільниця чи барна стійка тощо) з використанням матеріалів, що представлені в асортименті компанії АГТ Плюс та технологій F-touch, J-touch і крайкуванням чверті, в електронному вигляді (формат .jpg, .png).
4. Фотографії повинні бути в гарній якості, чіткі, не розмиті. Освітлення має бути достатнім. Важливо, щоб була витримана грамотна композиція фотографії та не було зайвих предметів в кадрі (наприклад, будівельного сміття тощо). Фото можуть бути зроблені на телефон, використання професійного обладнання для зйомки НЕ є обов’язковою умовою. Особливою умовою є те, щоб технології F-touch, J-touch та крайкування чверті було детально видно. До участі розглядаються тільки реальні фото проектів, заявки з ЗД-візуалізаціями до участі не приймаються. 
5. Один учасник може подати безліч заявок, проте у конкурсний відбір потрапить лише один проєкт (одна заявка) обрана на наш розсуд.
6. Журі конкурсу має право відхилити конкурсну роботу, якщо вона не відповідає вимогам конкурсу.
7. Конкурс буде мати три переможця. Два переможці конкурсу будуть визначені на розсуд компетентного у меблевій галузі журі, на основі їх бачення та власної експертної думки, смаку. Третій переможець буде обраний шляхом голосування незалежних глядачів на окремій сторінці конкурсу в Інстаграм @magic_touch_agtplus. Проєкт, що отримає найбільшу кількість лайків, виграє приз глядацьких симпатій.
8. Переможці у кожній номінації отримають грошовий приз у розмірі 1 000 євро. Кількість переможців: одна особа у кожній номінації, всього 3. Номінації:
  • Найкращий проєкт корпусних меблів (наприклад, кухня);
  • Найкращий проєкт готового меблевого виробу (наприклад, тумба);
  • Приз глядацьких симпатій
9. Надаючи організаторам фото проєкту, учасники тим самим підтверджують свою згоду на використання цих фото організаторами у рекламних цілях. Огранізатор зобов'язується вказувати авторів проєкту у кожній публікацію 
10. Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі, яке складається з професіоналів меблевої галузі.
11. Результати конкурсу будуть оголошені 13 жовтня 2023 року на сайті організаторів та в соціальних мережах. Фінал конкурсу з оголошенням результатів відбудеться у форматі урочистого заходу.
Розкажіть свою історію через меблі з нашим конкурсом «Магічний дотик»! ✨ 🫶🏻