Наша компанія

Компанія ТОВ «АГТ Плюс» — це понад 5000 м2 виробничих площ на загальній території 20 000 м2.

Широкий асортимент представленої продукції завжди наявний (наприклад, понад 10 000 коробок різних видів профілів AGT, дверних полотен і 500 різновидів рамкових та плитних фасадів МДФ з оригінальним покриттям). До того ж, ми регулярно оновлюємо всі колекції.

Власне потужне виробництво, оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, дозволяє виготовляти меблеві фасади та дверні блоки якісно і якнайшвидше. Також, ТОВ «АГТ Плюс» виробляє фасади з алюмінієвих профілів «Decomax», що користуються особливим попитом у покупців, які цінують стиль і надійність.

Наша велика історія розпочалась у 2003 році, ми подарували чимало комфорту для своїх друзів, змінювався світ, влада, технології, та у потоці часу ми залишаємось вірні собі, вірні якості та стабільності, через це люди нам довіряють.  Ми є представниками міжнародних відомих брендів, таких як AGT –Туреччина, Alvic-Іспанія, Кроношпан- Німеччина, та Skin - Італія. Також ми є активними членами Спілки Українських Підприємців, та УАМ Української Асоціації Меблевиків.

Поки ви будете насолоджуватися філіжанкою пахучої кави або чаю у дружньому оточенні нашого привітного персоналу, кваліфіковані фахівці компанії комплексно поставляться до розв’язання сформульованих завдань, щоби заощадити ваш час і залишити приємне відчуття від обслуговування на гідному рівні.

Основою нашої роботи є прагнення до досконалості в найдрібніших деталях, технологічність, а також абсолютно індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Ми працюємо для своїх Клієнтів, а не вони для нас! Для кожного працівника компанії (чи то директор, чи то бухгалтер, комірник або монтажник) Клієнт — завжди з великої літери. Це не тільки правило написання, якого ми дотримуємося в діловій документації та в корпоративному листуванні, а й цінності, котрі ми сповідуємо у взаєминах та спілкуванні.

Для ефективної співпраці ми завбачливо добираємо асортимент необхідних матеріалів, оскільки знаємо, як вдале поєднання кольорів і фактур може повністю змінити приміщення, зонувати простір, а також зробити інтер’єр унікальним і гармонійним. Наш перший в Україні новаторський проект «Єдиний СТИЛЬ» — це поєднання меблевих фасадів і міжкімнатних дверей з ідеальною точністю відтінків. Уявіть, як плінтус переходить в обшиття дверної коробки та стінові панелі від класики буазері до ультрасучасного глянцю. Всі матеріали гармонують між собою. Це відкриває широкі можливості для втілення дизайнерських рішень, а також підкреслює багатогранність технологічно-емоційних можливостей компанії.

Компанія ТОВ «АГТ Плюс» постійно розширює сферу своєї діяльності, пропонуючи додаткові послуги: виготовлення меблевих фасадів із патинуванням (створенням ефекту «під старовину»), ідеальне облицювання глянцевою крайкою і своєчасне доставляння товарів.

ТОВ «АГТ Плюс» — це енергійна й успішна команда професіоналів, орієнтованих на постійне вдосконалення й пошук нових оригінальних ідей. На сьогодні Клієнтами нашого виробничого підприємства є понад 1500 самих тільки українських компаній, адже ми успішно виправдовуємо заявлену місію «from Friends to Friends» - від Друзів Друзям.

Приходьте, ми завжди вам раді! smile

×

Замовити товар