УкраїнськаUA

VAM корисно знати

Душевний спокій або вибух емоцій? Гармонійна легкість або енергія природних явищ? Архітектурне та художнє поєднання усіх елементів в інтер’єрі здатне впливати на усю атмосферу в домі. АГТ ПЛЮС допомагає відтворити у приміщенні будь-який настрій, адже ми пропонуємо безліч матеріалів для вашого кращого інтер’єру.

Стінові панелі являють собою багатошарову деревоволокнисту плиту, виготовлену шляхом пресування дрібної стружки з деревини. Плити досить міцні, але й водночас гнучкі, що дозволяє активно використовувати їх для декорування округлих стін та меблів.

3D та 5D фасади

Понеділок, 13 серпня 2018 08:48

Компанія «АГТ ПЛЮС» презентує Вам унікальну та ексклюзивну знахідку – 3D та 5D фасади з метеріалу Skin.

Одне з Найновіших рішень, що ми можемо VAM запропонувати для втілення своїх ідей.

Інноваційна технологія виготовлення 3D та 5D фасадів вносить в інтер'єр новизну і робить Ваші меблі ексклюзивними.

Фасади з італійського матеріалу Skin мають поверхню , яка реалістично відтворює живу природу. Кольори, відтінки та текстура ідеально передають візерунки, відчуття та сприйняття матеріалів такими, якими вони є у природі.

Чи можна дати визначення дивовижному кольору? Кольорова гамма вражає та викликає сильні емоції, які буває важко виразити словами. Адже ці відчуття знаходяться всередині нас і їх розуміємо тільки ми!

Що дійсно надихає майстрів АГТ ПЛЮС? Мрія про такий колір, який би повністю відтворював душевний настрій, затишок та сприяв комфорту. Міжнародна система відповідності кольорів RAL затребувана сьогодні практично у всіх галузях. Кольоровий Стандарт зайняв домінуюче становище в промисловості, торгівлі, архітектурі і дизайні.

Коли мова заходить про японську кухню, одразу в голові з’являється нитка асоціацій з суші, рисом, рибою, саке, чаєм ... Але давайте залишимо гастрономію і поговоримо про кухню японців з точки зору інтер'єру. Адже незважаючи на те, що уклад життя жителів країни висхідного сонця кардинально різниться з європейським, їм доводиться стикатися з такими ж побутовими складнощами – маленькими квартирами, наприклад.

Японію можна сміливо вважати батьківщиною мінімалізму. Жителі цієї країни вміння підтримувати порядок на кухні довели до ідеалу. Безлічі дрібниць сумнівною потреби на робочій поверхні вони прибирають, на очах залишають тільки найнеобхідніше, решта - в шафу. А після використання ховають і це.

Японська філософія та культура, чужа для нашої широкої душі, але до деяких фішок все ж варто придивитися! «З Смаком» АГТ ПЛЮС зібрав для вас цікаві ідеї компактного зберігання речей, які допоможуть звільнити більше простору на кухні без шкоди для затишку.

Що у сучасному приміщенні створює атмосферу тепла і комфорту?

Звісно, підлога. Сьогодні ринок пропонує різноманітні матеріали для її покриття. Більшість зупиняє свій вибір на ламінатній дошці, переваги якої оцінили не лише професійні будівельники, а й люди, які використовують її у своїх оселях та інших приміщеннях. Якщо ж Ви і досі недовірливо ставитеся до зручного, практичного та екологічно чистого покриття для підлоги, тоді ця інформація спеціально для Вас!

Сторінка 1 із 2
×

Замовити товар