VAM корисно знати

Коли мова заходить про японську кухню, одразу в голові з’являється нитка асоціацій з суші, рисом, рибою, саке, чаєм ... Але давайте залишимо гастрономію і поговоримо про кухню японців з точки зору інтер'єру. Адже незважаючи на те, що уклад життя жителів країни висхідного сонця кардинально різниться з європейським, їм доводиться стикатися з такими ж побутовими складнощами – маленькими квартирами, наприклад.

Японію можна сміливо вважати батьківщиною мінімалізму. Жителі цієї країни вміння підтримувати порядок на кухні довели до ідеалу. Безлічі дрібниць сумнівною потреби на робочій поверхні вони прибирають, на очах залишають тільки найнеобхідніше, решта - в шафу. А після використання ховають і це.

Японська філософія та культура, чужа для нашої широкої душі, але до деяких фішок все ж варто придивитися! «З Смаком» АГТ ПЛЮС зібрав для вас цікаві ідеї компактного зберігання речей, які допоможуть звільнити більше простору на кухні без шкоди для затишку.

Що у сучасному приміщенні створює атмосферу тепла і комфорту?

Звісно, підлога. Сьогодні ринок пропонує різноманітні матеріали для її покриття. Більшість зупиняє свій вибір на ламінатній дошці, переваги якої оцінили не лише професійні будівельники, а й люди, які використовують її у своїх оселях та інших приміщеннях. Якщо ж Ви і досі недовірливо ставитеся до зручного, практичного та екологічно чистого покриття для підлоги, тоді ця інформація спеціально для Вас!

Як обрати міжкімнатні двері

П'ятниця, 09 лютого 2018 10:49

Будь-яка  деталь має значення, коли мова йде про затишок і зручність у Вашій  оселі. Перше, на що ми звертаємо увагу,  це міжкімнатні двері.

Середньостатистичні міжкімнатні двері, перед тим, як їх замінять на нові, відчиняються і зачиняються 700 тисяч разів.

10, 15 років – це термін використання звичайних дверей, потім їх варто замінити. Отож зараз ви дізнаєтесь, як придбати якісні та доступні двері, що служитимуть вам значно довше.