Знайдено товарів:
Ціна (грн)
...
Колір
  Колекція
   Висота

    Опис

    Плінтуси не просто виконують свою основну функцію — прикривають щілину для розширення підлоги. Сьогодні це — повноцінний елемент дизайну приміщення. В асортименті компанії «АГТ ПЛЮС» Ви можете підібрати плінтус під покриття підлоги, окантувати кімнату по периметру контрастним оздобленням чи підібрати планки як продовження стіни. Ми пропонуємо стандартні й високі плінтуси, прямокутні, профільовані, мінімалістичні й класичні.

    Плінтус - практичний елемент, що давно набув естетичного значення. Це дрібничка з одного боку, та з іншого — чи не з дрібничок складається загальна картина?

    Компанія АГТ Плюс пропонує плінтуси з алюмінію та МДФ. Різні варіанти обробки, текстур, кольорів — ви обов’язково знайдете щось особливе для свого помешкання.

    Плінтуси від компанії АГТ Плюс

    Плінтусні планки приховують технологічні зазори між підлогою та стіною, дозволяючи отримати плавний перехід між поверхнями. Всередині можна ховати різноманітні кабелі та проводи. Таким чином естетична та практична функції плінтусу об’єднуються.

    АГТ Плюс пропонує алюмінієві варіанти плінтусу та моделі МДФ, а також аксесуари.

    Варіант з металу — це алюмінієва основа у поєднанні з верхнім декором. Це міцні, оригінальні на вигляд, стильні моделі. Ніхто з ваших гостей не здогадається, що плінтус металевий. На алюмінієвій основі поміщається декор з деревини, що виглядає дуже естетично.

    Другий вид плінтусу виконаний на основі МДФ-планки, що вкриті ПВХ-плівкою. Ці моделі екологічні, гігієнічні, довго зберігають зовнішній вигляд. Як тільки вони з’явилися у каталозі АГТ Плюс, одразу ж стали користуватися великим попитом. Ідеально маскують щілини між стіною і підлогою, зливаючись із поверхнями або контрастуючи з ними.

    За зовнішнім виглядом можна обрати моделі стандартної та збільшеної висоти, прямокутної або складної форми, у мінімалістичному дизайні або ж класичному. Є глянцеві та матові покриття плінтусів, а у кольоровій гамі більше трьох десятків тонів та традиційні текстури (дерево, камінь, метал).