Опис

Підлоговий плінтус - важливий елемент декору, який виконує не тільки практичну, але й естетичну функцію. З його допомогою згладжуються нерівності в місцях стикування стін і підлоги, маскуються кабелі, телефонні дроти, переходи фактурних оздоблень, кольорів і матеріалів. У той же час плінтус допомагає правильно розставити акценти в інтер'єрі, підкреслює його особливості, робить завершеним.

Плінтуси від «АГТ ПЛЮС»

Компанія «АГТ ПЛЮС» пропонує широкий модельний ряд плінтусів. Вашій увазі представлені алюмінієві і МДФ моделі. Багата палітра кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант плінтуса, який поєднується з лиштвою. Це дозволяє створювати сучасні інтер'єри в єдиному стилі.

Переваги плінтусів АГТ:

  • підходять для оформлення всіх видів підлогових покриттів: ламінату, паркетної дошки та ін.;
  • збереження зовнішнього вигляду поверхні протягом всього терміну експлуатації.

Кріпляться плінтуси різними способами в залежності від свого типу. Так, наприклад, моделі МДФ можна кріпити за допомогою клею, дюбелів з саморізами або спеціальних інноваційних кліпс. У нас ви можете замовити плінтус, а також всі супутні для його кріплення аксесуари (стікери та ін.).

Для кріплення плінтусів МДФ рекомендуємо вам звернути увагу на спеціальні кліпси. Це універсальні комплектуючі, використовуючи які можна швидко і легко зробити як монтаж, так і демонтаж плінтусів. Для кріплення не потрібні особливі навички і спеціальні інструменти. Вся продукція відрізняється високою якістю і відповідає заявленим стандартам.