Плитні матеріали та крайка

Дізнатися детальніше...

Лакованиі ДСП-плити з лицевого боку їх покривають меламіновим папером, наступний шар нанесення лаку завтовшки 0,2 мм. Завдяки цьому створюється ефект надвисокого рівня глянцю (93% за шкалою HG).

Опис

Компанія АГТ Плюс пропонує вибір плитних матеріалів для вишуканого дизайну приміщень. У даному розділі сайту представлено 8 видів панелей, а також МДФ-решітки, скло та крайка. Звертайтесь за консультаціями та обирайте плитні матеріали, що допоможуть втілити усі ваші інтер’єрні побажання!

Вибір плитних матеріалів від АГТ Плюс

У асортименті можна ознайомитись з різноманітними панелями для меблевих фасадів, стільниць, оформлення стін тощо. Серед них:

  • Alvic. Товщина 18 мм, основа з ДСП, ззовні панелі вкриті матовим лаком. В наявності 8 колекцій: Jade, Solid, Oxid, Spatt, Oriental, Pearl Effect, Metaldeco, Fantasy;
  • AGT. Представлено 4 колекції: Дереводекор, Унідекор, Класик, Фантазія. Є тонші (8 мм) та більш товсті (18,7 мм) зразки;
  • Niemann. 3 колекції включають Шкіру (МДФ+покриття з регенерованої шкіри), Алюміній (та ж сама основа+алюмінієве покриття) та Кристал (імітація скляної фактури). Товщина плит з останньої колекції 19,3 мм, в двої інших - по 19,5 мм;
  • GlosPan. Суперглянцевий блиск, основа з ДСП. Товщина 18 мм. Більше 10 відтінків;
  • Rehau RAUVISIO. 2 колекції — матовий та глянцевий Кристал. Товщина плит 19 мм. Кольори пастельної гами;
  • Gizir. Добірки Уні, Уні Плюс та Фантазія. Товщина 18,7 мм. Яскраві насичені тони плит;
  • акрилові. Добірки Фантазії, Уні Плюс та 3D. Глибокий глянцевий блиск поверхонь. Текстури під тканину, хромований метал, деревину. Товщина плит 18 мм;
  • шпоновані. Односторонні, поверхня виконана зі шпону різних сортів деревини. Панелі завтовшки 19 мм.

У асортименті представлені матеріали, що допоможуть Клієнтам втілити меблеві рішення на різні смаки.

Супутні товари: решітки, скла, крайки

Ми допомагаємо втілити принцип єдиного стилю, тому пропонуємо також скло, крайку чи МДФ-решітку.

Решітки — актуальний варіант для декору радіаторів. Їх використання не вносить дисгармонію у зовнішній вигляд приміщення, навпаки — підкреслює згаданий єдиний стиль. 

Скло може стати частиною меблевого гарнітуру чи міжкімнатних дверей. Представлені варіанти матові та глянцеві, прозорі та дзеркальні. Є срібні, білі, бронзові тони.

Крайки надають меблям завершеного вигляду, захищають від вологості та ін. зовнішніх факторів. Пропонуємо великий перелік зразків з різних матеріалів. Новинка сезону — крайка зі справжнього алюмінію! Тони та текстури дозволяють обрати крайки до усіх плитних матеріалів з каталогу.