Дерево-полімерний композит

Дізнатися детальніше...

Опис

Дерево-полімерний композит - це сучасний оздоблювальний матеріал. Він поєднує в собі краще з властивостей дерева і пластика: натуральний природний зовнішній вигляд, довговічність, вологостійкість та ін.

Де використовують дерево-полімерний композит

Виготовляється матеріал шляхом змішування подрібненої деревної маси (борошна або трісок) та полімерних зв'язуючих. І далі шляхом екструзії ця маса набуває форму дошки, фасадного профілю або їй надають більш складні форми.

З дерево-полімерного композиту виготовляють:

  • перголи;
  • декінг;
  • сайдинг.

Пергола, як і альтанка, є невід'ємною частиною екстер'єру у дворі. Вона часто може просто примикати до будинку або перебувати окремо на території саду.

Декінг - терасна дошка, є готовим будівельним матеріалом і широко застосовується у благоустрої відкритих територій. У побуті його часто називають палубна або терасна дошка. Матеріал не гниє і не втрачає естетичні властивості під впливом атмосферних опадів. Він не вимагає додаткової обробки перед зимовим періодом.

Сайдинг широко використовується в приватному житловому будівництві: при монтажі різних стінових покриттів, гаражів, веранд, терас і зборів. На додаток до всього з рідкого дерева виходять відмінні садові споруди: альтанки, тераси, доріжки, огорожі, хвіртки - і все завдяки стійкості до широкого діапазону температур, ультрафіолету сонячного світла і впливу живих організмів.

До речі, будівля компанії АГТ Плюс теж оздоблена сайдингом. Завітайте до нас і оцініть переваги цього та інших матеріалів на власні очі!