Знайдено товарів:
Ціна (грн)
...
Колір
  Колекція
   Тип покриття
    Ширина
     Висота
      Висота

       Двері міжкімнатні

       Дізнатися детальніше...
       Сортування:
       orderby
       Кількість:
       Ціна: від 7379 54 грн/шт
       Ціна: від 6636 15 грн/шт
       Ціна: від 3903 30 грн/шт
       Ціна: від 4967 48 грн/шт
       Ціна: від 8321 05 грн/шт
       Ціна: від 9248 38 грн/шт
       Ціна: від 11272 79 грн/шт
       Ціна: від 8527 78 грн/шт
       Ціна: від 8077 53 грн/шт
       Ціна: 5814 67 грн/шт
       Ціна: від 3215 75 грн/шт
       Ціна: від 5126 41 грн/шт
       Ціна: від 00 грн/шт

       Опис

       Ремонт житла рідко відбувається без заміни міжкімнатних дверей. Вибирати їх завжди цікаво, приємно, але водночас і відповідально. Двері «АГТ ПЛЮС» посідають почесне місце в інтер’єрі — все завдяки практичним матеріалам, майстерній обробці, продуманому дизайну та технологіям. Для збільшення жорсткості конструкції по периметру розміщено МДФ-брус, а для підсилення звукоізоляції застосовується гофрокартонне заповнення. А якщо дизайн-проект кімнати передбачає, що двері не повинні привертати уваги, ми пропонуємо моделі-«невидимки» (в алюмінієвій коробці), вкриті тим самим матеріалом, тому буквально зливаються зі стінами.

       Міжкімнатні двері представлені в широкому асортименті. Двері АГТ плюс АГТ поєднують в собі практичність, якість, різноманітність форм і забарвлень. Великий вибір дизайнів і кольорів дозволяє з легкістю втілити в інтер'єрі будь-який творчий задум.

       Переваги дверей АГТ плюс

       Якісні міжкімнатні двері при правильному догляді не реагують на зміни вологості або температури. Вони служать довго і навіть через роки не змінюють своїх початкових властивостей. Різноманітність фактур та стилів дозволяє вписати їх в будь-який дизайн інтер'єру.

       Головні переваги дверей АГТ:

       • демократична ціна;
       • невимогливість у догляді;
       • екологічність;
       • багата палітра кольорів.

       Такі міжкімнатні двері можна встановлювати як в квартирах, будинках, так і в офісах.

       Двері є дуже важливою частиною інтер'єру. По-перше, вони покликані прикрашати будинок, тому дверна конструкція повинна бути гармонійно підібрана до загального стилю інтер'єру. По-друге, двері потрібні для запобігання проникнення зайвого шуму і запахів. Тому до вибору дверей завжди необхідно підходити дуже ретельно.

       Чому варто вибрати двері АГТ

       Міжкімнатні двері АГТ - це точне «потрапляння в стиль» будь-якого інтер'єру: будь-то ампір, класицизм, модерн або хай-тек, мінімалізм або фьюжн. Елітні двері продемонструють високий смак господаря будинку, справлять враження на гостей, а також створять неповторну атмосферу в приміщенні.

       За зовнішнім виглядом міжкімнатні двері діляться на глухі та засклені. Глухі двері бувають гладкими. Вони мають гарну світло-, тепло- і звукоізоляцією. Засклені двері надають інтер'єру легкості і створюють відчуття додаткового простору.

       Компанія АГТ плюс пропонує багатий асортимент актуальних колекцій, тому кожен зможе щось підібрати для свого будинку.

        

       Інструкція для міжкімнатних дверей