Панель Alvic: Панель МДФ 1283-18 мм Supermatt ‒ купити в Україні 2750 mm 1220 mm Замовити панель Alvic: панель МДФ 1283-18 мм Supermatt по найкращій ціні у Agtplus ➤ Дзвоніть зараз: ☎ +38 (044) 501-09-24

1283-18 мм Supermatt (Код: 236610001835)

Партнерська знижка
1283-18 мм Supermatt - Фото 1

Архів з текстурами Supermatt

Завантажити

8238 38 грн/шт

5175 59 грн/м2
Обрати інший колір

Характеристики

2750 мм

1220 мм

18 мм

Supermatt

МДФ

Лак

0,4 мм

Матове

одностороннє (тил в колір панелі)

тильна сторона в колір лиця (без захисного лаку)

51 кг

3,355 м2

Однаково

Іспанія

Опис

Колекція Supermatt від ALVIC – це втілення найкращих трендів сучасності та розкоші. Головною особливістю колекції стало унікальне суперматове покриття з вишуканою металізованою поверхнею. Використання таких покриттів дозволяє створити елегантний дизайн, який завжди буде актуальним. Однотонні теплі декори прийдуться до душі тим, хто віддає перевагу м'яким тонам та спокійним, затишним інтер'єрам.


Особливості колекції Supermatt від ALVIC


Спеціальна обробка поверхні дозволяє отримувати плити з дуже високим показником матовості. Дані плити набули широкого застосування при виготовленні меблевих фасадів високої якості.


Колекція Supermatt представлена у 7 унікальних відтінках:


●Базальт;
●Кашемір;
●Антрацит;
●Чорний;
●Магнолія;
●Синій;
●Гарбузовий.


Суперматові плити товщиною 18 мм використовуються для виготовлення меблевих фасадів, стінових панелей, міжкімнатних дверей.


Переваги колекції Supermatt:


●матеріал покривається матовим лаком за технологією УФ-затвердіння, що робить його особливо міцним;
●екологічність, безпечність для здоров’я;
●висока стійкість до вологи, витирання, температури, грибка, побутової хімії;
●ідеально гладка шовковиста поверхня;
●лазерний контроль якості поверхні;
●суперматова кромка, ідеально підібрана в тон плити;
●легкий догляд за поверхнею.


Технологія отримання суперматових поверхонь постійно поліпшується: впроваджуються інноваційні матеріали, методи виробництва і обладнання. Саме поняття «суперматовий» з'явилося не так давно, оскільки тільки ультрасучасне обладнання дозволило досягти подібної якості поверхонь.


Застосування високоякісних лаків у поєднанні з новітніми технологіями термічної обробки дозволили створити універсальний меблевий щит з ефектом шовку. Матеріал застосовується не тільки у виробництві меблів, але і в створенні елементів інтер'єру.


Чому варто вибрати колекцію Supermatt від ALVIC


Supermatt – інноваційна колекція, що поєднує в собі матову обробку з вишуканою металізованою поверхнею. Це справжній вінтажний дизайн, який був розроблений і впроваджений у виробництво дизайнерами компанії ALVIC. Колекція Supermatt – результат застосування сучасних лакових технологій з інноваційними розробками в області декоративних оздоблень.
Supermatt пропонує елегантне рішення в дизайні інтер'єрів. Лінійка ультрасучасних оздоблень була створена з урахуванням майбутніх трендів в області сучасного дизайну. Завдяки використанню інноваційних технологій поверхня матеріалів стійка до подряпин і хімічних компонентів.

Відгуки та коментарі

×

Замовити товар