Панель Alvic: Панель ДСП 1280-18 мм Jade ‒ купити в Україні 2750 mm 1220 mm Замовити панель Alvic: панель ДСП 1280-18 мм Jade по найкращій ціні у Agtplus ➤ Дзвоніть зараз: ☎ +38 (044) 501-09-24

1280-18 мм Jade (Код: 231310001598)

Партнерська знижка
1280-18 мм Jade - Фото 1

Архів з текстурами Jade

Завантажити

5216 48 грн/шт

3168 91 грн/м2
Обрати інший колір

Характеристики

2750 мм

1220 мм

18 мм

Jade

ДСП

Лак

0,1 мм

Матове

одностороннє

у колір лицевої сторони (без принту)

50 кг

3,41 м2

Вертикально

Іспанія

Опис

У пошуку стильного та довговічного оздоблення для стін і стелі зверніть увагу на колекцію Jade від компанії Alvic (Іспанія). Підбірку пропонує компанія АГТ ПЛЮС. Зробити замовлення просто: використайте кнопку зв’язку, вкажіть свій контактний номер і ми перетелефонуємо через 30 секунд. Також завітайте в одну з наших філій, дві з яких розташовані у столиці.

Колекція Jade — це спокійна гамма, матове покриття та висока якість оздоблювальних панелей на основі деревно-стружкової плити (ДСП).

Jade від Alvic: опис, особливості та призначення декоративних панелей

Лінійка Jade включає 6 класичних кольорів: 4 відтінки «Айс» (від сріблясто-сірого до графітового) та 2 «Евора» (сірий, графіт). Теплі та холодні тони розбавлені неоднорідною текстурою з вертикальним малюнком. Товщина кожної плити 18 мм. Ширина та висота — 1240 та 2750 мм відповідно. Плити вкриті лаком завтовшки 0,1 мм. Матове покриття разом із натуральною гаммою — тренд сезону.

Колекція Jadeвиконана на основі плит ДСП. Одразу виділимо три переваги продукту: надійність, міцність та екологічність. Деревно-стружкова серцевина дає можливість широко використовувати панелі. У квартирі плити впишуться в дизайн кухні, коридору, вітальні, навіть дитячої. Крім оздоблення вони служать для виробництва меблів та міжкімнатних дверей. Плити повністю безпечні для здоров’я.

Колекція Jade: додаткові переваги панелей

Окрім довготривалої служби та міцності у панелей Alvic з лінійки Jade є ще ряд переваг. Розглянемо їх:

  • на вигляд/дотик зразки надзвичайно близькі до натурального шпону чи дерева, каменю, цементу;
  • покриття стійке до ультрафіолетового випромінення і не вигоряє на сонці (ми даємо гарантію, що навіть через 10 років використання воно матиме той самий колір, що на початку);
  • плити стійкі до біологічних факторів (грибок, пліснява, тощо не загрожує меблевим панелям). Екологічні та натуральні складники безпечні навіть для малят, алергіків, хворих та літніх людей;
  • у питанні фінансових затрат панелі вигідніші за шпон (натуральний чи відновлений);
  • зразки одної моделі (кольору) із різних партій не відрізняються тонами;
  • матеріал легко обробляється, також зверніть увагу на простоту монтажу такого декору.

Меблеві панелі Jade — це іспанська якість. Виробник працює на ринку з 1965 року. Зараз Alvic — це три великі фабрики, розвинута платформа логістики та дистрибуції (магазини та склади). Компанія постійно інвестує кошти у розвиток мануфактури та підтримує якість на конкурентному рівні (багатоступеневий контроль виробництва, підвищення кваліфікації робітників тощо).

Архів з текстурами Jade

Відгуки та коментарі

×

Замовити товар