Панелі ДСП: Панель ДСП Skin Sagade ‒ купити в Україні 2800 mm 2070 mm Замовити панелі ДСП: Панель ДСП Skin Sagade по найкращій ціні у Agtplus ➤ Дзвоніть зараз: ☎ +38 (044) 501-09-24

Sagade (Код: 239710001776)

Архів з текстурами Панелей Skin Sagade

Завантажити

5714 85 грн/шт

2654 43 грн/м2
Обрати інший колір

Характеристики

2800 мм

2070 мм

Матове

двостороннє

5.796 м2

Італія

Опис

Декори цієї колекція візуалізують розпилену деревину. Вони мають матове покриття із невеликими вкрапленнями глянцю в місцях декоративних розрізів. Таке рішення надає відчуття надреалістичності самим декорам не тільки на вигляд, але і на дотик. Матеріали мають високу стійкість до подряпин та стирання, що дає більшу варіативність щодо їх використання. Більш того, це спрощує роботу з цими матеріалами, набагато полегшує процес монтажу, а також подовжує строк їх використання.

Меблі із матеріалу колекції Sagade найбільше сподобаються тим, хто не шукає стандартних шляхів вирішення дизайнерських питань, адже дані декори можуть використовуватись як горизонтально, так і вертикально, завдяки неперевершеному дизайну в обох напрямках. Залежно від освітлення глянцева текстура виглядає по-різному.

Значні переваги та оригінальність текстури важко недооцінити, тому декори цієї колекції займають ТОП позиції в продажах. Тож якщо Ви цінуєте природу, та бажаєте наблизити свій інтер'єр до Неї – не зволікайте! Втілюйте свої мрії в життя, залишаючи природу неушкодженою!

Відгуки та коментарі

×

Замовити товар