Прес-реліз

Сучасні тенденції у сфері дизайну диктують безліч вимог до облаштування будь-якого приміщення — чи то квартира, чи то офіс або приватний будинок. Якщо Ви шукаєте способи реалізації сміливих ідей, ретельно добираєте деталі для блискучого завершення проекту, берете активну участь у процесі перетворення довколишнього простору на гармонійний світ або просто цікавитеся останніми новинками у галузі дизайну інтер’єрів — компанія ТОВ «АГТ Плюс» стане вашим надійним помічником і другом, який завжди поруч!

Ми пропонуємо широкий асортимент меблевих комплектувальних матеріалів і фурнітури, а також сучасну готову продукцію, вироблену у визначений вами термін, яка буде вирізнятися високою якістю й вигідною ціною.

До Ваших послуг:

МЕБЛЕВЕ КОМПЛЕКТОВАННЯДВЕРІ ТА ПІДЛОГА

Основна мета компанії АГТ ПЛЮС:

Створити комфорт і гармонію в житті людей.

Цілі нашої компанії:

Широкий асортимент інноваційної продукції для інтер’єрних рішень в єдиному стилі високої якості, виготовленої і доставленої клієнту в обумовлені терміни з професійним обслуговуванням.

 

Компанія ТОВ «АГТ Плюс» — це понад 5000 м2 виробничих площ на загальній території 20 000 м2.

Широкий асортимент представленої продукції завжди наявний (наприклад, понад 10 000 коробок різних видів профілів AGT, дверних полотен і 500 різновидів рамкових та плитних фасадів МДФ з оригінальним покриттям). До того ж, ми регулярно оновлюємо всі колекції.

Власне потужне виробництво, оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, дозволяє виготовляти меблеві фасади та дверні блоки якісно і якнайшвидше. Також, ТОВ «АГТ Плюс» виробляє фасади з алюмінієвих профілів «Decomax», що користуються особливим попитом у покупців, які цінують стиль і надійність.

Поки ви будете насолоджуватися філіжанкою пахучої кави або чаю у дружньому оточенні нашого привітного персоналу, кваліфіковані фахівці компанії комплексно поставляться до розв’язання сформульованих завдань, щоби заощадити ваш час і залишити приємне відчуття від обслуговування на гідному рівні.

Основою нашої роботи є прагнення до досконалості в найдрібніших деталях, технологічність, а також абсолютно індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Ми працюємо для своїх Клієнтів, а не вони для нас! Для кожного працівника компанії (чи то директор, чи то бухгалтер, комірник або монтажник) Клієнт — завжди з великої літери. Це не тільки правило написання, якого ми дотримуємося в діловій документації та в корпоративному листуванні, а й цінності, котрі ми сповідуємо у взаєминах та спілкуванні.

Для ефективної співпраці ми завбачливо добираємо асортимент необхідних матеріалів, оскільки знаємо, як вдале поєднання кольорів і фактур може повністю змінити приміщення, зонувати простір, а також зробити інтер’єр унікальним і гармонійним. Наш перший в Україні новаторський проект «Єдиний СТИЛЬ» — це поєднання меблевих фасадів і міжкімнатних дверей з ідеальною точністю відтінків. Уявіть, як плінтус переходить в обшиття дверної коробки та стінові панелі від класики буазері до ультрасучасного глянцю. Всі матеріали гармонують між собою. Це відкриває широкі можливості для втілення дизайнерських рішень, а також підкреслює багатогранність технологічно-емоційних можливостей компанії.

Компанія ТОВ «АГТ Плюс» постійно розширює сферу своєї діяльності, пропонуючи додаткові послуги: виготовлення меблевих фасадів із патинуванням (створенням ефекту «під старовину»), ідеальне облицювання глянцевою крайкою і своєчасне доставляння товарів.

ТОВ «АГТ Плюс» — це енергійна й успішна команда професіоналів, орієнтованих на постійне вдосконалення й пошук нових оригінальних ідей. На сьогодні Клієнтами нашого виробничого підприємства є понад 1500 самих тільки українських компаній, адже ми успішно виправдовуємо заявлену місію «from Friends to Friends» - від Друзів Друзям.

Приходьте, ми завжди вам раді! 

logo

Наша компанія є постійним учасником Української асоціації меблевиків.

Місія УАМ — створення галузевого компетентного громадського об’єднання компаній, за допомогою якого члени УАМ матимуть можливість обстоювати інтереси меблевої галузі перед державою й монополіями, суспільство отримає робочі місця, споживач — якісну продукцію, а держава — податки й конкурентоспроможний продукт виробництва.

UAMAGT PLUS відео

×

Замовити товар